ul. Koletek 11, 31-069 Kraków, Polska

Pon-Pt: 9:00 - 18:00

+48 791 800 255

Bony Upominkowe

RENEGADES GARAGE

auto myjnia, car detailing


Szukasz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego?


Mamy idealny prezent dla każdego fana motoryzacji!


Dzięki Bonom Upominkowym Renegades Garage możesz obdarować każdego posiadacza pojazdu mechanicznego, niezależnie od jego potrzeb i preferencji.


Nasze Bony Upominkowe to wspaniała propozycja na prezent z dowolnej okazji. Sprawdzą się doskonale jako prezent pod choinkę, podarunek imieninowy, urodzinowy, prezent z okazji Dnia Kobiet, Dnia Ojca, Matki, Dziadka, Babci… Sugerujemy jedynie ostrożność przy Dniu Dziecka, Kota czy z okazji ślubu, ale nie wykluczamy też takiego użycia – to Ty decydujesz komu i z jakiej okazji go wręczysz.


Jak działają Bony Upominkowe Renegades Garage?


Wybierz wartość Bonu Upominkowego z dostępnych propozycji: 100 zł, 200 zł, 500 zł lub 1000 zł, odbierz Bon w naszej siedzibie lub zamów wysyłkę na wskazany adres i wręcz prezent adresatowi.


Obdarowany sam kontaktuje się z nami, wybiera interesujące go usługi z naszego cennika i przystępujemy do realizacja.

Dzięki powyższemu rozwiązaniu nie musisz się zastanawiać, co mogłoby interesować obdarowanego lub odbanowaną – sami skonfigurują interesujące ich usługi. Dodatkowo, jeżeli zechcą realizacje usługi przekraczającą wartość Bonu, dopłaca jedynie różnicę pomiędzy ostateczną ceną usługi a wartością Bonu – ale to jest już ich wybór.


Bony Upominkowe Renegades Garage zaspokoją zatem wszelkie gusta i pokryją każde zapotrzebowanie sprawiając, że prezent na pewno będzie udany!


Jak zamówić Bon Upominkowy Renegades Garage?


Nic prostszego! Odwiedź nas, zadzwoń lub napisz. Wybierz interesujący cię wariant oraz dokonaj płatności gotówką lub przelewem. Według Twojego wyboru Bon będzie oczekiwał na odbiór osobisty w naszej siedzibie lub wyślemy Ci go kurierem.


Przed zakupem zapoznaj się z Regulaminem Bonów Upominkowych Renegades Garage.


Bony Upominkowe Renegades Garage to prezent, który jest zawsze udany!