ul. Koletek 11, 31-069 Kraków, Polska

Pon-Pt: 9:00 - 18:00

+48 791 800 255

Realizacje

RENEGADES GARAGE

Nasze realizacje

RENEGADES GARAGE

auto myjnia, car detailing


Wiele piszemy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić. Obiecujemy, jakich to cudów dla Ciebie dokonamy, byś wyjechał od nas szczęśliwy, więc teraz czas i miejsce pokazać, co do tej pory dokonaliśmy.


Poniżej prezentujemy niektóre z naszych realizacji. Nie są to może projekty topowe, ale dają pogląd na nasze umiejętności i doświadczenie. By być szczerym – wielu projektów nie udało się utrwalić – presja czasu, pod którą niestety bardzo często przychodzi nam działać niesprzyjające warunki do sesji zewnętrznej. Jednakże, w miarę możliwości postaramy się nadrobić braki, ze szczególnym uwzględnieniem pojazdów powszechnie uważanych za klasę premium.


Tymczasem życzymy miłej lektury i do zobaczenia na naszych stanowiskach!O naszej pracy powiedzieli:

Rafał, Astra G kombi

 

Nie wiem, co Renegaci zrobili z moim autem, ale dokonali cudu. Nie podejrzewałem, że ten wóz ma taki kolor! Świetna robota Panowie!

Paweł, Peugetot 206 GTI

 

Zdecydowałem się sprzedać mój wóz, ale nie miałem ani czasu, ani ochoty na jego przygotowanie. chłopaki z RG zrobili to fenomenalnie. Auto poszło prawie na pniu. Dzięki wielkie!

Marek, Astra G Coupe


Astrę kupiłem dla siebie, do zabawy, Jej stan wizualny był niestety dość marny, ale od czego są specjaliści? Teraz faktycznie auto tak smao dobrze wygląda, jak jeździ.. POLECAM!

Kasia, Renault Megane II

 

Trudno mi było rozstać się z moją Megusią, ale musiałam zrobić to szybko. Panowie obejrzeli moje maleństwo, szybko wyznaczyli wizytę i sprawili, że Megusia znów błyszczała jak nowa. Dziękuję - autko szybko znalazło nowy dom!