ul. Koletek 11, 31-069 Kraków, Polska

Pon-Pt: 9:00 - 18:00

+48 791 800 255

O Renegades Garage

Słów kilka

Witamy w RENEGADES GARAGE - 
auto myjnia, car detailing KrakówO Nas:

Każdy z RENEGATÓW jest kierowcą, dbającym o swój powóz, jak tylko potrafi w zakresie posiadanego czasu wolnego. Mamy świadomość, że nic bardziej nie denerwuje kierowcy, niż powierzenie swojego „maleństwa” w ręce specjalistów, a następnie podziwianie niedomytego nadwozia, imponujących zacieków, zamazanych szyb, czy kapiącego z podwozia błota. 


Nie dość, że stan pojazdu zdecydowania odbiega od naszych oczekiwań, to jeszcze trzeba wytłumaczyć drogiej połówce, gdzie się bywało przez ostatnie kilka godzin, a samochód wygląda gorzej, niż wcześniej… ZGROZA!  


Przygodę z detailingiem rozpoczęliśmy kilka lat temu, początkowo ucząc się na własnych pojazdach i własnych błędach. Stopniowo doskonaliliśmy warsztat, poszerzaliśmy wiedzę i zdobywaliśmy doświadczenie. Począwszy od procedur szybkiego, lecz dokładnego mycia, poprzez mycie detailingowe doszliśmy do etapu gruntownego oczyszczania nadwozia oraz testów powłok woskowych i ochronnych rożnych producentów, jak też i rożnej wytrzymałości i trwałości. Gdy efekty naszej pracy potrafiły utrzymać się nawet powyżej 6 miesięcy, a auta wyglądały lepiej, niż przed opuszczeniem salonu odkryliśmy, że czas na kolejny etap rozwoju.


Uzbrojeni w odpowiedni sprzęt rozpoczęliśmy przygodę z odświeżaniem i korektą powłok lakierniczych. Pracując na rożnych markach, rocznikach i lakierach doskonaliliśmy umiejętności, by w reszcie w ubiegłym roku móc pokazać światu niektóre z naszych „projektów”. Generalnie efekty spotykały się ze skrajnym niedowierzaniem (świeżo malowany, drugi lub trzeci lakier, gdzie można takiego plaka dostać?), co tylko potwierdzało słuszność przyjętych założeń i zasadność nauki i eksperymentów.


W końcu nadszedł dzień, gdy RENEGACI wychodzą z podziemia! Dnia 03 kwietnia 2018 r. swoje podwoje otworzyła auto myjnia - Kraków, RENEGADES GARAGE, by wspierać i nieść pomoc każdemu kierowcy. Niezależnie, czy jesteś fanem detailingu, motoryzacji czy standardowym użytkownikiem pojazdu wiesz, że błyszczący rydwan cieszy oczy i duszę. To jest nasze zadanie, to jest nasza misja – dać właśnie Tobie świetlisty rydwan, by budzić zazdrość i podziw naraz.


O naszej ofercie:

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy mycie wysokociśnieniowe oraz ręczne, kompleksowe czyszczenie nadwozia oraz wnętrza, zabezpieczenie lakieru i kokpitu wysokiej jakości preparatami, glinkowanie, woskowanie, odświeżanie lakieru oraz wieloetapową regenerację powłok lakierniczych.


Jesteśmy w stanie wykonać każde zadanie - od szybkiego umycia samochodu, skutera, motocykla czy roweru, po kompleksowe zabezpieczenie nadwozia, gruntowne wyczyszczenie i zabezpieczenie wnętrza, do odświeżenia i wieloetapowej renowacji reflektorów, szyb i powłok lakierniczych.


Wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów opracowaliśmy bogaty wybór dogodnych pakietów, dzięki czemu każdy może zadbać o swój pojazd zgodnie z własnymi preferencjami.


Co gwarantuje pełną satysfakcję?

Z doświadczenia wiemy, że pełną satysfakcję z uzyskanych efektów gwarantują wyłącznie środki pielęgnacyjne najwyższej jakości. Dlatego też w codziennej pracy wykorzystujemy jedynie markowe środki uznanych w branży producentów takich jak: Meguiars, Shiny Garage, Dodo Juce, Menzerna czy Chemical Guys.


Dbamy również o środowisko naturalne, stąd też wykorzystywane przez nas środki są neutralne dla środowiska i w pełni biodegradowalne.


Bezpieczeństwo

Podstawą bezpieczeństwa jest oczywiście nasza wiedza, doświadczenie, rzetelność i uczciwość. W brew pozorom, pomimo naszej nazwy wierzymy jeszcze w te wartości i oczekujemy wzajemności. Mamy również świadomość, że słowa łatwo rzucać na wiatr, a papier przyjmie wszystko. W związku z powyższym informujemy, że nasza firma posiada również stosowną polisę od odpowiedzialności cywilnej (OC), zabezpieczającą w pełni naszych klientów.


W ramach informacji dodamy, że nie należymy do grona fanów cudzej własności – pozostawiony w naszym zakładzie pojazd przemierzy trasę maksymalnie kilku metrów (ze stanowiska na parking), gdy będzie już gotowy do odbioru. Nie musisz się obawiać, że któryś z nas będzie urządzał miejskie rajdy Twoim pojazdem.

Oczywiście, nie musisz pozostawiać kluczyków do swojego cudeńka – ale w takim wypadku oczekujemy, że odbierzesz go w ustalonym terminie.


Odwiedź RENEGADES GARAGE i bądź szczęśliwy!

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Łatwa Rezerwacja

 

Wystarczy jeden telefon, a udzielimy Ci wszelkich informacji o naszej ofercie i zarezerwujemy dla Ciebie dogodny termin wizyty!

Szybka Obsługa

 

Zawsze działamy szybko i dokładnie, by Twój samochód opuscił naszą myjnię w uzgodnionym terminie czysty, ślniący i pachnący!

Chwila Relaksu

 

Podczas, gdy my pracujemy nad twoim "maleństwem", Ty możesz udać się na spacer Bulwarami Wiślanymi lub wypić kawę relaksując się w naszym biurze!

Dodatkowe Opcje

 

Niezaleznie od wybranego zakresu usług, zawsze możesz zamówić dodatkowe czynności pielęgnacyjne w atrakcyjnych cenach!

Oszczędzaj do 50%

dzięki naszym pakietom!Wybierając dowolny pakiet z serii: mycie zewnętrzne, czyszczenie wewnętrzne lub kompeksowe mycie i czyszczenie oszczędzasz nawet do 50%